Klimatizační jednotky

Nabízíme klimatizační jednotky  
od předních světových značek LG, DAIKIN, Carrier.

Dodávka a montáž klimatizačních jednotek​

Naše společnost nabízí pouze kvalitní a roky ověřené klimatizační zařízení od předních světových výrobců jako je LG, Carrier a Daikin. Výrobky těchto společností se vyznačují spolehlivostí a jsou velice oblíbené na trzích po celém světě.
Nabízíme vlastní montáž klimatizačních jednotek a dodáváme vše potřebné pro montáž klimatizací.

Stavebním firmám nabízíme vypracování individuální nabídky na dodání a montáž klimatizace obytných a komerčních budov. 

Pomocí klimatizace lze nastavit správnou teplotu a vlhkost, což zajistí komfortní prostředí, ve kterém se budete cítit nejlépe. Moderní klimatizační systémy produkují čistý, zdravý a čerstvý vzduch, navíc vzduch odvlhčují a tím zamezují vzniku plísní.

Nabízíme klimatizaci sestávající z vnitřní a venkovní jednotky, které jsou propojeny potrubím pro odvod a přívod chladiva a komunikační kabeláží. Klimatizace pak může vzduch v místnosti jak chladit, tak ohřívat.

Klimatizace podle použití

Můžeme nainstalovat jak splitové klimatizační jednotky vhodné do jedné místnosti, tak multisplitové klimatizační jednotky do více místností.

Klimatizaci lze namontovat v rodinném domě nebo bytě, ale také v komerčních prostorách, například v kancelářích, obchodech, obchodních centrech, soukromých klinikách a nemocnicích, hotelech, bankách atd., nebo v průmyslových halách.

Pokud se jedná o komerční nebo průmyslové prostory je důležité, aby se klimatizační systém byl navržen současně se vzduchotechnikou.

Bytové klimatizace LG

Bytové klimatizační jednotky LG  jsou vyráběny za použití špičkových technologií a nejnovějších poznatků z odvětví a jediným důvodem jejich existence je vaše pohodlí.    
Udržujte po celý rok příjemnou teplotu v místnosti pomocí bytové nástěnné klimatizace pro obytné budovy. Kolekce klimatizačních jednotek LG byla vyvinuta pro účinné chlazení a ohřev malých prostor.

Představujeme Vám klimatizace řady DELUX, STANDARD PLUS a STANDARD. Seznamte se blíže s výrobky společnosti LG na našich webových stránkách.

Řada Standard Plus

Řada Standard

Zajistíme Vám odborný a kompletní servis

Naši pracovníci se pravidelně školí a zvyšují svoji kvalifikaci, abychom pro vás mohli udělat správné výpočty, navrhnout co nejvhodnější klimatizační jednotky, provést kvalitní montáž a zajistit odborný servis.
Zaměření, následné výpočty a vyhotovení cenové nabídky provedou odborníci firmy MOTRIN stav s.r.o. zcela zdarma.

Nevíte-li si rady s obrovským množstvím technických parametrů klimatizačních jednotek, klidně nám napište na info@motrinstav.cz , zavolejte nám na tel.: +420 736 622 288, nebo vyplňte poptávkový formulář na našich webových stránkách.

Kontaktujte nás

U zahrady 142/4, Praha 10 – Dolní Měcholupy

info@motrinstav.cz