Vzduchotechnika

Nabídneme vám vhodné varianty vybavení Vašeho objektu moderním vzduchotechnickým zařízením

Dodávka a montáž vzduchotechnického zařízení

Provádíme montáž vzduchotechnického zařízení do bytů, kanceláří, velkých komerčních prostor, průmyslových budov aj. S radostí vybereme a dodáme vzduchotechnické zařízení s ohledem na Vaše přání, individuální potřeby a požadavky projektové dokumentace. 

Společnost MOTRIN stav má dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže vzduchotechnických systémů.  Jsme na trhu od roku 2007 a pracujeme po celé ČR.

Vzduchotechnické systémy

Vzduchotechnický systém tvoří spolu s topením jeden z hlavních technických systémů budov. Vzduch je pro lidský život nezbytný a kvalita vzduchu má na kvalitu života člověka obrovský vliv.

Existuje několik druhů vzduchotechnických systémů:

  • celkovou a technologickou,
  • přirozenou a nucenou,
  • přívodní a odtahovou

a výběr konkrétního zařízení záleží na objektu.

Volbu vzduchotechniky ovlivňují specifika budovy a jejího provozu, hygienické, architektonické, stavební, požární a další předpisy. Navíc se musí zohlednit i ekonomická stránka provozu zařízení.

Projektování vzduchotechniky doporučujeme provádět společně s projektováním topného systému, klimatizace nebo i rekuperace.

Klimatizace​​

Nabízíme vlastní montáž klimatizačních jednotek a dodáváme vše potřebné pro montáž klimatizací.

Rekuperace​​

Nabízíme řízené větrání s rekuperací na míru do bytů či domů, komerčních a průmyslových prostor.

Kontaktujte nás

Naši odborníci Vám nabídnou vhodné varianty vybavení Vašeho objektu moderním vzduchotechnickým zařízením s ohledem na správnou kombinaci různých typů vzduchotechnických a klimatizačních systémů i rekuperace.

U zahrady 142/4, Praha 10 – Dolní Měcholupy

info@motrinstav.cz